Z.P.H.U Grabex to sklep stworzony dla ludzi, którzy cenią swój czas i pieniądze. Isniejemy od maja 2005 roku. W naszej ofercie znajdują się estetyczne oraz atrakcyjne cenowo meble kuchenne, szafy wnękowe z drzwiami suwanymi, meble pokojowe, biurowe, sklepowe, łazienkowe oraz inne zabudowy dostosowane do Państwa potrzeb, wymiarów pomieszczeń czy kolorystyki w rozsądnej cenie.
Proponowany przez nas system budowy pozwala na dowolne łączenie elementów, ich wymianę czy rozbudowę. Dzięki czemu mamy możliwość zestawienia pojedynczych szafek w jedną dostosowaną do Państwa potrzeb kuchnię. Wymiary i konstrukcję mebli zależne są od wielkości pomieszczenia czy indywidualnych propozycji klienta. Prócz mebli oferujemy, również zlewy i baterie kuchenne. Wszystkie nasze produkty wykonywane są precyzyjnie z bardzo dobrych materiałów, które będą służyły przez wiele lat. Ponadto świadczymy pełny zakres usług monterskich oraz własny transport.
Około 80% naszych zamówień pochodzi z polecenia wcześniejszych naszych klientów co jest gwarantem zadowolenia z wykonanej przez nas pracy. Oferujemy bezpłatny pomiar, wycenę, transport oraz montaż na miejscu u klienta. Zajmujemy się także tworzeniem wizualizacji. Dla klientów zamawiających u nas meble są one bezpłatne.